Grupy >> poezja cyber >> Forum >> P/C_o1
Autor Wypowiedź
wawer edyty y uh szczelnym aw redę rycyny unik szewczenki płk zchn

/klawiatura Google_Android _odręczna notatka słów "poezja cybernetyczna"/

27 marca 2014, 01:21:06
Myślę, że nie, ale to złożony problem, także nie chciałbym określać się kategorycznie. Tak nie na 38%, czyli tak na 61% bo nie wiem na 1%, więc tak.
Ale nie kategorycznie.

27 marca 2014, 07:08:44
0. Robot nie może skrzywdzić ludzkości, lub poprzez zaniechanie działania doprowadzić do uszczerbku dla ludzkości.
1. Robot nie może skrzywdzić człowieka, ani przez zaniechanie działania dopuścić, aby człowiek doznał krzywdy.
2. Robot musi być posłuszny rozkazom człowieka, chyba że stoją one w sprzeczności z Pierwszym Prawem.
3. Robot musi chronić sam siebie, jeśli tylko nie stoi to w sprzeczności z Pierwszym lub Drugim Prawem.
-----------------------------------------------------------------------

Czy notatka nie jest sprzeczna z zerowym prawem?

27 marca 2014, 07:19:03
Myślę, że tak_stosunek złożoności jako problemu do kategoryczności nakazowej rozdzielczości określenia człowiek-maszyna stoi w całkowitej harmonii sprzeczności_dlatego notatka jest możliwie sprzeczna z prawem zerowym tak jak prawo zerowe jest możliwie sprzeczne z prawem robota do krzywdzenia______dlatego nanosząc poprawki do tekstu zapisuję słowa "prawo zerowe".......uzyskany wynik to:

Szare ester i wawer edyty w szczelnym trytu AZS DD tych aw w redę cyryny jak unik szewczenki płk zchn
Szare ester i wawer edyty w szczelnym trytu AZS DD tych aw w redę cyryny jak unik szewczenki płk zchn

27 marca 2014, 09:12:30
/Sklep Play/Książki
Wyszukiwarka_poezja cybernetyczna_szukaj......
wynik
. Klasyczna poezji
. Love Poems
. Urdu Poetry Parveen Shakir SMS
. Wasi Shah Poetr/
Brak zasilania........ładowamie........13%

30 marca 2014, 17:53:59
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się