A dzisiaj tak pożałowałem szampana.../..8../

Autor: Marat Dakunin, Gatunek: Proza, Dodano: 24 stycznia 2018, 16:23:56, Tagi:  szampan paulina fb facebook

..

 

E..powiem tak.
Zobaczyłem, że zaprosiła mnie do znajomych kolejna Nieznajoma: - zawsze przyjmowałem, choć ostatnio nie wszystkich już (takich plastikowych profili to nie, bo się boję, że się sfajczą im biusty - tworzywo sztuczne to czasem zagrożenie..); 
ale generalnie przyjmuję dalej i - patrzę, - Paulina..;
- i - myślę, lubię to imię, ładne, dźwięczne, mięsisty daje wibr,
i profil łypnąłem 1/8ka (tj jedną-ośmą oczka łypnąłem) - fajnie,ok i szampan na tapecie.. zobaczyłem..
..- i tu się jedna gorzka łza polała za te lata złe..eee..

o,
bo;
'tak, męska siła..
- nie lubię szampanów brut, ale przecież nawet w Paryżu niesposób dostać innego - toć to standard standardów..ale jak z nelsonem bawiliśmy tam 1raz na zaproszenie festiwalu film. z Poitiers, jakimś cudem udało mi się dostać w markecie DEMI-SEC ..(!) - Veuve Clicquot Ponsardin..bardzo ładny, fioletowy..
No i - dlatego wspominam o tej hańbie ! 
- zamiast go sobie szybciutko ze smakiem wypić z gwinta w metrze, jak Meoty&Chandony/obrzdliwe - to go trzymałem 2 lata ponad i dałem w prezencie montażyście TVN-owskiemu z Warszawy, który obiecał (sam się zaproponował intern.) pomóc w montażu wtedy mojego opus magnum czyli filmu "Alfa Omega", który jest kolejnym dzieckiem (s)nieszczecia :! - i ten gosc (Sandalwood tfu ) - mnie wystawił, olał bo miał nadgodziny w pracy po nocach do jakichś łamańców gwiazd ..- i zawiódł, skłamał, że chory, wpadłem w końcu do Wawy, awaryjnie, nakryłem go, w ch. - opier..podziekowalem za strate czasu przez jego niesolidność, walnąłem tym wszystkim, sam się zabrałem od zera za montaż na Macintoshach Marka z podrzeszowskiej wioski - ale mu ten - wcześniej nieopatrznie wręczony szampan pół/wytrawny/ - nawet nie wytrawny (sec) - co dopiero 99,88% standard BRUT - został i pewnie go sobie drań wypił.. - niech ma, na pewno nie docenił :/!

Komentarze (1)

  • Lubię humor na poziomie.

Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się